Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şantiye Çadırı İnşaat şantiyelerinde çalışanların yatak, yemek ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kolay kurulan ve kaldırılan sistem olan şantiye çadırı sizlere konforlu bir yapıyı aratmayacak özellikle üretilmektedir. İçerisinde ranzaların, masaların ve eşyaların rahatça kullanılabileceği küçük bir ev ortamı sağlayacak olan şantiye çadırları yeterli izolasyonu sağlamaktadır.

Yüksekliği ve boyutları istek üzerine belirlenen şantiye çadırları firmamızca özel üretilmektedir. Temizliği sağlanan zemin üzerine çelik sistem demirlerle mekanizması oluşturulan şantiye çadırları özel kumaştan üretilmiş çadırla kapatılmaktadır. Bu çadır sistemiyle şantiyelerde ofis ortamı da sağlanmaktadır. Firmamız ayrıca şantiyelerde kullanılacak yatak, yorgan, yastık ve nevresim ihtiyacını da karşılamaktadır.

Şantiye için ihtiyaç duyduğunuz çadır açısından sizlere detaylı hizmet veren firmamız uzman ekipleriyle hızlı ve dayanıklı şantiye çadırı sağlamaktadır. Silindirik ve yarım daire şekillerinde hazırlanan şantiye çadırları son zamanlarda inşaat firmaları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Sizlerin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek için firmamız danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Şantiye Çadırı Şantiye Çadırı

Merkez San. Sit. 35. Cad. No:27 İvedik Organize Sanayi Bölgesi / ANKARA Email : info@kozacadir.com

TEL :0090 312 395 50 82 FAX :0090 312 395 55 82 GSM :0090 533 285 55 06