Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Çadır , Branda 1967 yılından bu yana çadır alanında hizmet veren firmamız alanındaki tüm gelişmeleri takip etmiş çalışma alanını geliştirerek ürünlerinin çeşitliliğini artırmıştır. Sadece çadır, tente ve branda üretimiyle başlayan ticaret hayatımız depo çadırı, şantiye çadırı, manej çadırı, fantüp, inşaat yorganı, spor salonu tente, güneşlik şeklinde çeşitlenmiştir.

Yaptığımız çalışmalarda uzman ekibimiz sayesinde uzun ömürlü ürünler sunmaktayız. Çalışmalarımızda kullandığımız ürünlerin kalitesi firmamız açısından büyük önem taşımaktadır.

Ürünlerimizde sadece satış değil aynı zamanda montaj ve satış sonrası destek hizmeti sunarak sizlere kendi alanımızda eksiksiz hizmet vermekteyiz. Firma hedefimiz her zaman daha ileriye giderek kendi sektörümüzde en zirvede olmaktır. Bu hedef çerçevesinde çalışmalarımızı her zaman yenileyerek geliştiriyoruz.

Koza Çadır Branda Hizmet Anlayışı Yaptığımız tüm çalışmalarda kaliteyi ön planda tutarak uzman kişiler tarafından montajlanarak sizlere uzun ömürlü çadır sistemleri sunuyoruz.

Merkez San. Sit. 35. Cad. No:27 İvedik Organize Sanayi Bölgesi / ANKARA Email : info@kozacadir.com

TEL :0090 312 395 50 82 FAX :0090 312 395 55 82 GSM :0090 533 285 55 06