Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Depo Çadırı Depo çadırı bazı ürünlerin depolanması amacıyla firmaların kendi alanlarında kurulan çadır sistemidir. Depo edilecek ürünün cinsine göre farklı sistemlerde üretilir. Sağlıklı bir şekilde depolama sağlayabilmek için çelik konstrüksiyon sistem üzerine izole edilmiş kumaştan çekilen çadır sayesinde depo edilen ürün zarar görmeden saklanır. İsteğe bağlı olarak izolesiz çadır da kullanılabilmektedir.

Zemin temizliği sağlandıktan sonra üzerine isteğe bağlı olarak belirlenen ebatlarda çelik sistem hazırlandıktan sonra hava koşullarından etkilenmeyen kumaştan çadır çekilmesi halinde hazırlanan depo çadırları sizlere farklı bir yapıya ihtiyaç duymamanızı sağlayacak nitelikte hazırlanmaktadır. Hazırlanan depolar içerisinde kamyon, forklift veya transpalet kullanımına imkan sağlayacak özelliklerde üretilmektedir. Bu açıdan depo binalarından herhangi bir eksiği bulunmamaktadır.

Depo çadırı içerisinde gerektiğinde ara bölmeler, depo raf sistemleri tarzında çalışmalara imkan verebilecek özelliktedir. Alanında yeterli tecrübeye sahip olan çalışma ekibimiz size uzun ömürlü depo çadırı sunmaktadır. Sistem gerektiğinde taşınabilir özellikle hazırlanmaktadır. Depo çadırları isteğe bağlı olarak yarım daire, prizmatik ve ikiz şekillerde hazırlanabilmektedir.

Depo Çadırı Depo Çadırı Depo Çadırı

Merkez San. Sit. 35. Cad. No:27 İvedik Organize Sanayi Bölgesi / ANKARA Email : info@kozacadir.com

TEL :0090 312 395 50 82 FAX :0090 312 395 55 82 GSM :0090 533 285 55 06